Fachowe zakładanie ogrodów – w tym budowa skalniaka

budowa skalniaka małopolskieBudowa skalniaka to jedna z propozycji z bogatej oferty naszej firmy Gardenwizja, specjalizującejsię od 2011 roku w zakładaniu i kompleksowej pielęgnacji ogrodów na terenie Podhala. Dzięki zdobytemu przez te lata doświadczeniu, możemy zaproponować Państwu projekty ogrodów utrzymanych w zróżnicowanym stylu, który harmonijnie dopasuje się do domu, tworząc wyjątkowe miejsce, gzie przyjemnie będzie przebywać.

Budowa skalniaka w przydomowym ogrodzie potrafi nastręczyć sporo trudności osobom, które nie mają czasu lub umiejętności ogrodniczych. To właśnie do nich skierowana jest oferta naszej firmy. Zakładanie i budowa ogrodów jest naszą pasją, dzięki czemu powstające projekty starają się odzwierciedlać marzenia i indywidualność ich właścicieli. Jeśli marzy się Państwu ogród skalny na terenie zielonym wokół domu, porośnięty aromatycznymi ziołami śródziemnomorskimi lub minimalistyczny zakątek w style japońskiego zen – jesteśmy tutaj, aby pomóc spełnić te pragnienia. Zakładanie ogrodów, budowa ogrodów, ich pielęgnacja, przygotowanie zielonych dachów, efektowne oświetlenie ogrodów czy formowanie krzewów – jesteśmy w stanie wykonać wszystkie tego typu czynności dla naszych klientów.

Jak stworzyć wyjątkowy projekt ogrodu wraz ze skalniakiem?

Nasze projekty ogrodów powstają głównie na terenie Podhala, województwo małopolskie, ale jesteśmy w stanie zaoferować swoją pomoc także klientom z innych części kraju. Do tej pory realizowaliśmy projekty na terenie miejscowości Nowy Targ i Zakopane – to Podhale bowiem jest miejscem, gdzie znajduje się siedziba Gardenwizji. Naturalne, nieco dzikie piękno tych terenów Polski jest jedną z inspiracji do tworzenia nowych propozycji aranżacyjnych dla naszych klientów. Staramy się wydobyć z terenów zielonych otaczających ich domostwa właściwą im urodę i dopełnić ją w umiejętny sposób sadzonymi kwiatami, drzewami i krzewami. Dzięki temu projekty naszych ogrodów wtapiają się harmonijnie w ich najbliższe otoczenie i podkreślają urok domu, który otaczają.

Jeśli szukacie Państwo możliwości stworzenia wyjątkowego zakątka na otaczającym Wasz dom terenie zielonym, marzy się Państwu budowa efektownego skalniaka lub potrzebujecie zlecić kompleksową pielęgnację ogrodu – zapraszamy do kontaktu z firmą Gardenwizja i ustalenia szczegółów zamówienia. Postaramy się w 100% spełnić wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ich satysfakcja i chęć przebywania w stworzonych przez nas ogrodach jest dla nas najlepszą rekomendacją i zachętą do kontynuowania naszej pracy. Zapraszamy do szczegółowego przejrzenia naszej oferty!