PROFESJONALNE USŁUGI OGRODNICZE


Już od 2011 roku nasza firma zajmuje się pielęgnacją i aranżacją ogrodów. Współpracujemy z wieloma klientami, których rekomendacje świadczą o naszej obszernej wiedzy i dokładności w założonych celach. Prace ogrodowe są pracochłonne i wiążą się z całorocznym poświęceniem czasu na utrzymanie świetnego wyglądu. Często brak wiedzy, doświadczenia oraz wolnego czasu wpływa na ich zaniedbanie.

Gwarantujemy usługi ogrodnicze najwyższej jakości. Posiadamy specjalistyczną wiedzę na temat roślin, dzięki której nasi klienci posiadają niepowtarzalne i urokliwe ogrody. Wśród naszych usług znajdą Państwo:

  • projektowanie zieleni,
  • budowę oraz modernizację ogrodów,
  • oświetlenie ogrodów,
  • dachy zielone,
  • pielęgnacja ogrodów,
  • fantazyjne formowanie krzewów.

Projektowanie zieleni powierz w nasze ręce

Wszystko, czego potrzebujemy, aby nasze przestrzenie zamieniły się w zadbane i pełne piękna krajobrazy. Nasza wyobraźnia i kreatywność nie mają końca.

Otrzymają Państwo wirtualny obraz 3d naszej aranżacji, aby mieć możliwość naniesienia ewentualnych zmian. Zajmiemy się zakupem wszystkich niezbędnych materiałów oraz roślin, które dopasujemy do wybranego ogrodu zgodnie z oczekiwaniami. Utworzymy ogród według życzenia klienta, w zależności, czy będzie to styl nowoczesny, czy rustykalny, czy rodem z tajemniczego ogrodu. Zadbamy również o państwa przydomowe czy hotelowe ogrody przez usługi ogrodnicze, takie jak: przycinanie krzewów, wymiana roślinności, zmiana aranżacji ogrodu.

Nasze usługi zna już całe Podhale, a nasze oddziały znajdą Państwo w miastach takich jak Zakopane, Nowy Targ oraz Bukowina Tatrzańska. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.