OGRODY
Zobacz nasze realizacje

Realizacje i projekty ogrodów na terenie Podhala: Nowy Targ, Zakopane...


Projekty i realizacje ogrodów na Podhalu

Dom sam w sobie jest czymś cudownym – to właśnie on budzi w nas najskrytsze uczucia. Doskonałym uzupełnieniem i ozdobą każdego domu są piękne i dobrze zaprojektowane ogrody. Realizacje takich ogrodów zobaczyć można na oficjalnej stronie internetowej. Takie realizacje mogą być dobre dla tych, którzy nie mają pomysłu na swój własny ogród i potrzebują drobnej inspiracji, by znaleźć to, czego szukają. Firma Gardenwizja zajmuje się nie tylko wizualizacjom ukazującą ogrody w 3D, ale odpowiada również za realizacje ogrodów w Zakopanem, na Podhalu także na terenie miasta Nowy Targ.

Sprawdź przykładowe projekty ogrodów

Ogrody, które projektujemy są niepowtarzalne i doskonale skomponowane tak by klient znalazł w nim to, czego szuka i oczekuje. Fenomen, któremu nasze ogrody zawdzięczają swoją wyjątkowość to doskonała ekipa, która nie boi się żadnego wyzwania. Ponadto dokładna znajomość roślin oraz wiedzy o nich pozwala na realizacje najpiękniejszych i trwałych ogrodów wyglądających pięknie, o każdej porze roku. Projekty tworzone przez specjalistów i pasjonatów w dziedzinie projektowania ogrodów są wyjątkowe, ale też bardzo oryginalne i niepowtarzalne.

Usługi i projekty obejmują projektowanie, budowanie, modernizacje i oświetlenie ogrodów na Podhalu, a także pielęgnacje i przycinanie krzewów. Ogrody to prawdziwa pasja dla specjalistów i znawców. Dodatkowo firma dysponuje sprzętem potrzebnym do realizacji każdego zamówienia, tak więc jest to kompleksowa usługa pozwalająca klientowi bez obaw czekać na realizacje swoich oczekiwań.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ

Zadzwoń do nas lub napisz korzystając z formularza kontaktu.
+48 600 206 404
Bańska Niżna ul. Na Brzegu 32, 34-424 Szaflary