WODA W OGRODZIE
Zobacz nasze realizacje

Projekty i budowa np. oczek wodnych na Podhalu (Zakopane, Nowy Targ i okolice)

Działająca na rynku ogrodniczym na Podhalu firma Gardenwizja oferuje szeroką gamę usług w zakresie aranżacji ogrodów oraz takich ich elementów, jak oczko wodne czy wodospady ogrodowe nadające każdemu ogrodowi niepowtarzalnej atmosfery i wprowadzające spokój i nastrój refleksji.

Wodospad w ogrodzie czy projekt oczka wodnego to zawsze korzystnie wpływające na swoisty mikroklimat ogrodowy elementy architektury zielonej, wyjątkowo pozytywnie wpływają na wygląd otoczenia. Jak w lustrach, odbijają się w nich widoki okolicznej zieleni, drzew czy nieba, przyciągają także do siebie jako naturalne poidła ptaki i owady sprawiając, że ogród nabiera życia. Projekty oczek wodnych są więc wyjątkowo popularne nawet w niewielkiej przestrzeni zielonej, coraz bardziej świadomie doceniamy bowiem ich pozytywny wpływ nie tylko na klimat, ale też odprężenie, jakie mogą przynieść użytkownikom ogrodów.

Budowa oczka wodnego nie sprawia większych trudności doświadczonej ekipie, jaką jest zespół firmy Gardenwizja działającej na Podhalu, co pozwala szybko cieszyć się udaną realizacją tak cenionego fragmentu ogrodu, jakim może być oczko wodne. Projekty do tej pory zrealizowane przez nas w tym zakresie można zobaczyć na naszej stronie, do każdego wyzwania jakim jest budowa oczka wodnego podchodzimy jednak w pełni indywidualnie, biorąc pod uwagę nie tylko potrzeby i gust klienta, ale też naturalne warunki ogrodowe czy możliwości, jakie mogą zawierać potencjalne projekty.

Firma Gardenwizja działa na terenie Podhala, obejmując swoim zasięgiem takie miejscowości, jak Nowy Targ, czy Zakopane i od 2011 roku realizując aranżacje ogrodowe, tworząc wizualizacje czy zajmując się pielęgnacją powierzonych naszej opiece ogrodów. Staramy się dopasować nasze projekty w pełni do naturalnego piękna otoczenia, jakie oferują Nowy Targ i Zakopane, wykorzystując w naszym projektach materiały pochodzenia organicznego oraz rośliny dobrze przyjmujące się w tutejszych warunkach klimatycznych. Zapraszamy więc do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami i pełną ofertą wykonywanych przez nas prac.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ

Zadzwoń do nas lub napisz korzystając z formularza kontaktu.
+48 600 206 404
Bańska Niżna ul. Na Brzegu 32, 34-424 Szaflary