Profesjonalna i sprawna renowacja i regenracja zniszczonych trawników

Chciałbyś cieszyć się miękką, zieloną murawą przed domem, ale Twój trawnik coraz bardziej przypomina przerośnięte chwastami pastwisko? Gardenwizja – firma ogrodnicza działająca na Podhalu pomoże odzyskać zachwycający wygląd trawnika, poprzez jego renowację, wertykulację oraz inne działania zapewniające trawie lepszy dostęp do światła, wody i tlenu, a także usuwające chwasty i mech.

 

Regeneracja zniszczonego trawnika pozwoli na nowo cieszyć się miękkością i intensywnie zielonym kolorem trawy, a także utrzymać ją w lepszym stanie na przyszłość. Wśród środków zaradczych, jakie stosujemy zajmując się trawnikami na terenie takich miejscowości, jak Nowy Targ czy Zakopane, znajdują się:

  • wertykulacja trawnika – polegająca na pionowym cięciu darni, na głębokości 5, 15 a nawet 45 mm, co usuwa obumarłe części roślin, mech oraz nadmiar filcu powstającego na trawniku; trawa po takim działaniu wyjątkowo szybko się regeneruje i odzyskuje efektowny wygląd;
  • dosiewanie trawy – pozwalające na pozbycie się dziur w murawie oraz przerzedzonych fragmentów trawnika; w szczególnych przypadkach, kiedy Klienci oczekują szybkich efektów, stosujemy działania takie, jak szybka renowacja istniejacego trawnika, posługując się mieszanką traw samozagęszczających, które wyjątkowo szybko rozrastają się za pomocą podziemnych kłączy; dzięki temu obok istniejących już kępek trawy w bardzo szybkim czasie wyrastają nowe, które są mrozoodporne i doskonale sprawdzają się w polskim klimacie, nawet w trudniejszych warunkach.

Postaw na sprawdzone usługi ogrodnicze na terenie Podhala (Nowy Targ, Zakopane)!

Renowacje trawników, zakładanie trawnika od początku oraz wiele innych usług ogrodniczych – to oferta naszej firmy Gardenwizja, od 2011 roku działamy na terenie Podhala. Na naszym koncie znajdują się liczne już gotowe realizacje efektownych ogrodów położonych w miejscowościach takich, jak Zakopane, Nowy Targ, Bukowina Tatrzańska oraz ich okolicach. Wieloletnie doświadczenie oraz pasja zespołu fachowców w dziedzinie ogrodnictwa, jaki udało nam się skompletować w czasie naszej pracy, powodują że nasi Klienci mogą razem z nami realizować najpiękniejsze marzenia o ogrodach otaczających ich domy czy też instytucje publiczne.

W ofercie firmy Gardenwizja można nie tylko znaleźć kompleksową opiekę nad istniejącymi już terenami zielonymi, które wymagają regularnej i fachowej pielęgnacji, ale także przygotowanie projektu ogrodu, dostosowanego w pełni do potrzeb Klienta oraz harmonizującego pięknie z otoczeniem. W naszej pracy inspirujemy się naturalnym pięknem wyjątkowego terenu, jakim jest Podhale, wykorzystując naturalne materiały, drewno, skały i zieleń do stworzenia efektownych i oryginalnych projektów ogrodniczych. Dysponujemy przy tym fachowym sprzętem pozwalającym na wykonanie nawet najtrudniejszych działań przywracających terenom zielonym ich naturalne piękno. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się w trakcie powstawania projektu wspólnie z Klientami, wykreować prawdziwe ogrody marzeń, zachwycające swoim urokiem i różnorodnością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!