Utrzymanie terenów zielonych na Podhalu (Nowy Targ, Zakopane)

usługi ogrodnicze małopolskieZachwycający swoją urodą ogród wymaga sporej ilości pracy. Utrzymanie terenów zielonych w idealnym stanie potrafi być wyczerpujące, o czym przekonał się każdy, kto wymarzył sobie przestrzeń wokół domu, sprzyjającą wypoczynkowi. Podlewanie, podcinanie roślin, ich nawożenie i inne czynności mogą być wypoczynkiem dla osób, które na co dzień zajmują się czymś zupełnie innym. Jeśli jednak nie mamy czasu na dbanie o właściwe utrzymanie terenów zielonych, a chcemy jedynie odpocząć wśród wypielęgnowanych i pięknie kwitnących roślin, usługi ogrodnicze wykonywane przez zaufaną firmę mogą być najlepszym rozwiązaniem.

Gardenwizja – firma założona w 2011 roku ma swoją siedzibę w Bańskiej Niżne. Dlatego Podhale, Nowy Targ i Zakopane są głównym terenem naszej działalności obejmującej usługi ogrodnicze, projektowanie i zakładanie ogrodów, a także ich późniejszą pielęgnację. Województwo małopolskie, które słynie z urozmaiconej rzeźby terenu i miejsc o wyjątkowej urodzie, jest dla nas inspiracją przy tworzeniu ogrodów harmonijnie wpasowujących się w otoczenie i stanowiących miejsca sprzyjające wypoczynkowi i odprężeniu. Sprawdzony, zaufany ogrodnik to prawdziwy skarb, jeśli szukacie Państwo rozwiązania pozwalające na utrzymanie terenów ogrodowych wokół domu w należytym stanie.

Ekipę Gardenwizji tworzą nie tylko profesjonaliści w dziedzinie ogrodnictwa, ale także prawdziwi pasjonaci swojej pracy. Dbamy starannie o wykonanie funkcjonalnych i pełnych uroku projektów ogrodów, a następnie zapewniamy roślinom optymalne warunki do wzrostu, kwitnienia czy owocowania. Nasze projekty na Podhalu realizowane do tej pory to nie tylko ogrody prywatne, ale również tereny zielone wokół obiektów użyteczności publicznej. Zdobyte od 2011 roku wszechstronne doświadczenie pozwala nam na indywidualne i kompleksowe podejście do każdego kolejnego zlecenia. Każdy, nawet początkujący ogrodnik doceni przygotowane przez nas projekty oraz staranność, jaką wkładamy w pielęgnację już powstałych ogrodów.

Postaw na fachowe usługi ogrodnicze

W ofercie firmy Gardenwizja możecie Państwo znaleźć także bardziej nietypowe realizacje, jak projektowanie zielonych dachów, będących coraz popularniejszym rozwiązaniem pozwalającym na rozszerzenie terenu zielonego w bezpośrednim otoczeniu człowieka, fantazyjne formowanie krzewów i drzew posadzonych w ogrodzie czy efektowne oświetlenie podkreślające jego urodę. Jeśli szukacie Państwo sprawdzonej i w pełni profesjonalnej firmy ogrodniczej, która pomoże stworzyć Wam ogród marzeń – zapraszamy do kontaktu!