Aranżacja, projektowanie i zakładanie ogrodu działkowego

Ogrody działkowe powróciły do łask i znowu są chętnie użytkowane także przez młodsze pokolenia. Ogród działkowy daje możliwość posiadania własnego kawałka ziemi, nawet mieszkając w mieszkaniu w bloku. Takie rozwiązanie daje wiele możliwości – można stworzyć działkę typowo rekreacyjną, jak również rozwijać swoje pasje i zainteresowania, sadząc różnego rodzaju kwiaty, owoce i warzywa. Wszystko zależy od nas i naszych potrzeb, ale jedno jest pewne – ogród działkowy daje możliwość oddechu i przebywania na łonie natury nawet w najbardziej zatłoczonym mieście, dlatego warto wejść w jej posiadanie nawet wtedy, gdy nie jesteśmy pasjonatami ogrodnictwa.

Działka nie tylko dla starszych osób

Ogrody działkowe nadal kojarzą się głównie z osobami starszymi, a nie powinny. Posiadanie działki dla młodych rodzin to okazja do stworzenia dzieciom własnego placu zabaw i miejsca beztroskiej zabawy, bez potrzeby korzystania z zatłoczonych placów zabaw. Nie trzeba również być osobą starszą lub posiadać rodzinę, aby korzystać z uroków własnej działki – prywatny ogród w mieście to idealne miejsce do spędzania czasu wolnego w samotności lub do weekendowych spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Gwarantujemy jedno – kto zazna posiadania własnej działki, nie będzie wyobrażał sobie bez niej czasu wolnego.

Jak stworzyć działkę marzeń?

Wchodząc w posiadanie działki, często odbiega ona od wymarzonego wyglądu. Wymaga ona wielu zabiegów, aby doprowadzić do takiego wyglądu, jakiego oczekują jej szczęśliwi posiadacze, a niestety to wymaga również czasu, o który tak trudno w dzisiejszych czasach. W takiej sytuacji warto zwrócić się o pomoc do specjalistów, dla których aranżacja ogrodu działkowego to żaden problem.

Ogród działkowy na Podhalu? To możliwe!

Zakładanie ogrodu działkowego, który będzie odpowiadał potrzebom klientów, to idealne zadanie dla naszej ekipy. Projektowanie ogrodu działkowego zaczynamy od poznania pomysłów naszych klientów, ich oczekiwań względem działki. Następnie przedstawiamy projekty, słuchamy wskazówek i wprowadzamy zmiany tak, aby projekt w pełni odpowiadał wyobrażeniom. Po zaakceptowaniu projektu nasza ekipa przechodzi do zakupów, zakładania od podstaw lub modernizacji ogrodu wedle projektu. Jeśli zabraknie Państwu czasu, aby zająć się ogrodem działkowym po zakończeniu prac, świadczymy również pomoc w zakresie pielęgnacji ogrodów, trawników i utrzymania terenów zielonych, aby działka zawsze zachwycała swoim wyglądem. Nowy Targ, Zakopane i pobliskie miejscowości – zapraszamy do nas, zapewniamy Wasze zadowolenie z ogrodów marzeń!